مشخصات ژنراتور سایلنت

0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت: ژنراتورها، به ویژه ژنراتورهای دیزلی، می توانند صدای بسیار زیادی داشته باشند. این یک مشکل است. زیرا آنها می توانند به شنوایی افرادی که مجبور به کار در مجاورت آنها هستند آسیب بزنند و برای کسانی که در نزدیکی کار می کنند یا زندگی می کنند آزاردهنده باشند.

به منظور مبارزه با این مشکل، ژنراتور سایلنت ایجاد شدند. یک ژنراتور بی صدا در داخل یک محفظه عایق صدا یا محفظه ژنراتور کار می کند که صدای ژنراتور را خفه می کند. بدون شک، ژنراتورها در زمان حاضر ضروری شده اند. ژنراتورها تقریباً در همه جا از منازل، ادارات گرفته تا صنایع قابل استفاده هستند. گروه صنعتی رحیمی این مقاله را گردآوری کرده است.

ژنراتور سایلنت چه نوع ژنراتوری است

ژنراتور بی صدا از مواد کامپوزیت در محفظه خود استفاده می کنند. معمولاً این دستگاه ها لایه ‌هایی از مواد سخت هستند که انرژی صوتی را به داخل محفظه باز می ‌گردانند. آنها همچنین از مواد نرم و متخلخل استفاده می کنند که انرژی صوتی را جذب کرده و آن را به گرما تبدیل می کند.

مواد مختلف فرکانس های مختلف را بهتر از سایرین جذب خواهد کرد. برخی از مواد ممکن است در جذب صدا در فرکانس های بالا بسیار خوب باشند، اما در انتهای پایین ضعیف باشند. برای مبارزه با این، اکثر ژنراتورهای بی صدا از مواد مختلف در چندین لایه استفاده می کنند.

نحوه کار ژنراتور سایلنت

0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت: فرکانس‌ های بالاتر توسط مواد متخلخل بهتر جذب می ‌شوند که امواج صوتی کوچک‌ تر را به عمق مواد هدایت و سپس آنها را جذب می ‌کنند. خاموش کردن صداهای فرکانس پایین تر کمی سخت به نظر می رسد. امواج صداهای با فرکانس پایین گاه منحرف یا توسط لایه های سنگین مواد که در برابر حرکت مقاوم هستند جذب می شوند.

بهترین نتایج برای خاموش کردن فرکانس‌ های پایین ‌تر از استفاده از کیسه ‌های هوا حاصل می‌ شود. صفحات نازک مواد با شکاف های هوایی با عمق کم از یکدیگر جدا می شوند. این کار جلوه ای رزونانس ایجاد می کند که صدای فرکانس پایین را به زیر و بمی بالا تبدیل می کند.سپس این زمین می تواند توسط مواد متخلخل بهتر جذب شود. محفظه ژنراتور برای نوع خاصی از ژنراتور یا یک مدل خاص مهندسی می شود تا مطمئن شود که عایق صوتی تا حد ممکن در جذب محدوده صدای تولید شده ژنراتور موثر است.

نصب و نگهداری از ژنراتور سایلنت

0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت: این ژنراتورهای بی صدا نصب و نگهداری آسانی دارند. هنگامی که یک منبع تغذیه معمولی خراب می شود یا در مکان هایی که برق تولید شده تجاری در دسترس نیست، یک ژنراتور برق می تواند بسیار مفید باشد. یک ژنراتور بی صدا در اکثر مکان ها ضروری است.

مخصوصا در شرایطی مناسب است که صدای یک ژنراتور برق استاندارد باعث ایجاد مزاحمت برای کاربران یا اطرافیان شود. با مدل‌های مختلف ژنراتورهای بی‌صدا موجود، مهم است که در نظر بگیرید که ژنراتور چقدر باید بی‌صدا باشد، از چه چیزی برای برق استفاده می‌شود، در کجا قرار خواهد گرفت، و خرید و کارکرد آن چقدر گران است.

بسته به پاسخ به این سؤالات، انتخاب بهترین ژنراتور سایلنت شامل سنجیدن معاوضه‌ ها در ظرفیت تولید، ویژگی‌ های طراحی و قیمت است.نصب و نگهداری ژنراتور سایلنت

صدای ژنراتور شما چقدر است

سطح صدای ژنراتور معمولا بر حسب دسی بل اندازه گیری می شود. هر چیزی بالاتر از 80 دسی بل صدا در نظر گرفته می شود. هنگامی که سطح صدا به 100 دسی بل برسد، این صدا می تواند ناراحت کننده باشد و حتی ممکن است برای برخی افراد دردناک باشد، زمانی که صدا به 140 دسی بل برسد.

نویز تولید شده توسط یک ژنراتور را می توان در یک مقیاس خطی اندازه گیری کرد که همه فرکانس های صدا را به یک اندازه وزن می کند. یک ترازو قابل شنیدن مفیدتر است. زیرا فقط صداهایی را که انسان واقعا می ‌شنود در نظر می‌ گیرد.

از مقاله راهنمای جامع خرید دیزل ژنراتور دیدن کنید.

قابلیت ژنراتور سایلنت

0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت: فاصله ای بین میزان کاهش نویز در واقع امکان پذیر است و میزان امکان پذیری تجاری وجود دارد. افت صدا در حدود 40 دسی بل در واقع چیزی است که حد کاهش نویز عملی در نظر گرفته می شود. با ژنراتورهای بی صدا این امکان را دارید که نویز را به طور چشمگیری کاهش دهید.

سایبان های این دستگاه دارای یک صدا خفه کن مسکونی و عایق صوتی با کیفیت بالا هستند که تضمین می کند که سطح سر و صدای تولید شده توسط ژنراتور شما تا حد زیادی کاهش یابد. سایبان هایی که تولید می شوند عملکرد را در محیط های بیرونی تضمین می کنند.

این گونه سایبان ها به گونه ای طراحی شده اند که ژنراتوری را به مشتریان خود ارائه دهند که استفاده از آن ساده است و مراقبت از آن آسان است. آنها با در نظر گرفتن عملکرد ساخته شده اند و دسترسی به تعمیر و نگهداری عالی دارند تا بتوانید ژنراتور را به راحتی اجرا کنید. پیشنهاد می شود مقاله تفاوت مصرف ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی را مطالعه کنید.

مزایای ژنراتور سایلنت 

0 تا 100مشخصات ژنراتور سایلنت: موتورهای الکتریکی و ژنراتورهای الکتریکی در سراسر زندگی روزمره فراگیر هستند و تقریباً در هر صنعت جزء حیاتی هستند. خرید یک ژنراتور بی صدا به این معنی است که به عنوان پشتیبان شبکه برق شهری خواهد بود که خدمات برق شما را ارائه می دهد.

آنها می توانند نیازهای برق خانه را در صورت مواجهه با خاموشی طولانی مدت که برای روزها ادامه می یابد، برآورده کنند. این نوع ژنراتورها که به عنوان ژنراتورهای آماده به کار نیز شناخته می شوند از پروپان یا گاز طبیعی به عنوان منبع سوخت استفاده می کنند.

با این حال، سیستم هایی که آنها می توانند از آنها استفاده کنند، بر اساس اندازه هستند. ژنراتورهای بزرگ بیشتر قادر خواهند بود وسایلی را که به برق بیشتری نیاز دارند، نگه دارند. ژنراتورها دارای کلیدهای دستی و اتوماتیک هستند.

هنگامی که شبکه برق محلی خاموش می شود، سوئیچ پیوند را از آن قطع می کند و ژنراتور را به طور خودکار روشن می کند و هنگامی که برق شبکه محلی برگشت، این اقدامات را معکوس می کند. تغییر سبک زندگی تحت تأثیر پیشرفت های فناوری که مشکلات خاصی را برطرف و به طور مداوم یک مسئله خاص را حل می کند.گروه صنعتی رحیمی

5 برتری استفاده از ژنراتور

  • تامین برق حداکثری: هر اتفاقی که می افتد همیشه برق داشته باشید. این بدان معنی است که مشکلات شبکه برق دیگر برای شما حیاتی نخواهد بود، زیرا به طور مداوم توسط یک راه حل تولید مستقل که 100٪ موثر است، از شما پشتیبانی می شود.
  • کاهش چشمگیر ضرر و زیان: تکیه بر پشتیبان یک مجموعه ژنراتور در کسب و کارتان به شما این امکان را می دهد که تلفات زمان و بهره وری ناشی از قطع برق را فراموش کنید.
  • استقلال بیشتر، امکانات بیشتر: هنگام استفاده از یک راه حل توزیع انرژی مانند یک ژنراتور دیگر به محدودیت های تحمیل شده توسط زیرساخت شبکه الکتریکی وابسته نیستید. این به معنای آرامش بیشتر و مهمتر از همه آزادی بیشتر در طراحی پروژه های تجاری شما و اجازه دادن به آنها به پرواز است.
  • امکان جابه جایی ژنراتور: مجموعه های ژنراتور به شما امکان می دهند در مناطقی که شبکه برق ندارند منبع تغذیه داشته باشید. بنابراین در اجرای پروژه ها موانع را از بین می برند و به توسعه مناطق دورافتاده یا محروم کمک می کنند.
  • یک لایه امنیتی اضافی: پیامدهای قطع برق فراتر از موضوع صرف بهره وری است. یک خاموشی ناگهانی می ‌تواند به دستگاه‌ ها و ماشین‌آلات شما آسیب جدی وارد کند و اگر از ژنراتور اضطراری برخوردار باشیم، می‌توان از آن جلوگیری کرد.

 ژنراتور ایده آل

اکثر ژنراتورها با صدایی همراه هستند که به دلیل عملکرد آن تولید می شود. این صدا می تواند برای گوش انسان مضر باشد و منجر به مشکلات متعددی شود. قبل از خرید ژنراتور باید از حد مجاز صدا اطلاع داشته باشید تا بتوانید ژنراتور ایده آل منطقه و موقعیت خود را انتخاب کنید.

به خواندن ادامه دهید

پست های مرتبط