تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی

تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی: دیزل ژنراتور برای تولید انرژی الکتریکی با استفاده از موتور دیزلی همراه با ژنراتور الکتریکی استفاده می شود. دیزل ژنراتور می تواند به عنوان منبع تغذیه اضطراری در مواقع قطع برق یا در مکان هایی که هیچ ارتباطی با شبکه برق وجود ندارد استفاده شود.

ژنراتورها در اندازه ها، مدل ها و طرح های مختلف موجود هستند که توسط بسیاری از شرکت ها تولید می شوند. بنابراین قبل از خرید دیزل ژنراتور، در اینجا انواع مختلفی وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید. اگر در خانه یا محل کار هستید، در ماشین رانندگی می کنید یا در هواپیما پرواز می کنید. در حال تماشای فیلم در مولتی پلکس یا تلویزیون هستید، نمی توانید بدون برق کار کنید. برای خرید ژنراتور میتوانید به گروه صنعتی رحیمی مراجعه کنید.

به طور مشابه، اگر در بخش‌ هایی مانند ساخت ‌و ساز، معدن، نفت و گاز، مراقبت ‌های بهداشتی یا حمل ‌و نقل کسب‌ و کار دارید. به برق نیز نیاز دارید. اگر یک مؤسسه تجاری دارید، به برق نیز نیاز دارید. به طور معمول، هنگامی که در خدمات آن مشترک می شوید. برق ثابت و ثابتی را از طریق تامین شبکه دریافت می کنید.گروه صنعتی رحیمی

اما زمانی که مشکلی در تامین شبکه وجود دارد چه کار می کنید؟ چگونه نیازهای برق را در مشاغلی مانند راه سازی، معدن، حفاری دریایی، فیلمبرداری در فضای باز یا مدیریت رویداد که تامین شبکه امکان پذیر نیست، برآورده می کنید؟ پاسخ از طریق ژنراتورها است.

  تفاوت قیمت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی

تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی: ژنراتور دستگاهی است که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. هنگامی که به شبکه برق وصل نیستید، برق را به دستگاه ها و وسایل برقی می دهد. ژنراتورها تجهیزات ایمنی مهم و ضروری در هنگام بلایای طبیعی همچون طوفان و برف یا در هنگام قطع برق هستند.

برخورداری از یک دیزل ژنراتور به شما این امکان را می دهد که چراغ ها، لوازم مهم، تجهیزات پزشکی ضروری و گرمای خانه خود را روشن نگه دارید. اگر در منطقه ‌ای زندگی می‌ کنید که قطعی‌ های مکرر اما کوتاه دارد، یک ژنراتور می‌ تواند ناراحتی را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که روز شما هرگز با خاموشی غیرمنتظره قطع نمی‌شود.

ژنراتورهای کوچکتر نیز برای تغذیه RVها، قایق ها و کارگاه ها بدون سیم کشی برق مفید هستند. یک ژنراتور قابل حمل را برای فعالیت‌ هایی مانند عقب‌نشینی و کمپینگ در دسترس داشته باشید، زمانی که ممکن است نیاز به برق رسانی به وسایل کوچک یا شارژ دستگاه ‌ها داشته باشید.

این دستگاه ها با توجه به حجم و میزان کاربرد آنها قیمت های متفاوتی دارد که باید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید._ تفاوت قیمت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی

تفاوت ژنراتور سوخت مصرفی صنعتی و خانگی

تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی: کاربردهای صنعتی ژنراتورها با کاربردهای مسکونی یا تجاری کوچک بسیار متفاوت است. ژنراتورهای صنعتی یا ژنراتورهای بزرگ تجاری باید استحکام و استحکام بیشتری داشته باشند و در شرایط سخت کار کنند. آنها همچنین نیاز به ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های منبع تغذیه از 20 کیلو وات تا 2500 کیلو وات، از 120 تا 48 ولت و منبع تغذیه تک فاز تا سه فاز دارند. به طور معمول این ژنراتورها سفارشی تر از انواع دیگر ژنراتورها هستند. صنعتی انواع مختلفی دارد.

ژنراتورهای کل خانه یا ژنراتورهای آماده به کار خانگی، هر زمان که از شبکه برق جدا می شوید، سیستم ها و وسایل خانه شما را روشن نگه می دارند. ژنراتورهای خانگی برق را در هنگام قطع برق تامین می کنند. به طور خاص، ژنراتورها خانه ها را قادر می سازند تا برق کل خانه یا برخی از وسایل برقی خود را در هنگام قطع برق تامین کنند. به طور کلی، صاحبان خانه از چند گزینه انتخاب می کنند.

تفاوت انواع ژنراتور بر اساس خروجی برق

ژنراتورهای الکتریکی اساساً نجات دهنده زندگی هستند. آنها منابع انرژی پشتیبان هستند که منبع سوخت معمولاً پروپان، دیزل یا بنزین را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. آنها منابع اصلی تامین برق در هنگام قطع برق هستند. این انرژی در مدار خارجی به کار می رود. برخلاف ژنراتورهای آماده به کار، موارد زیر به طور دائم در یک مکان نصب نمی شوند، بنابراین راه اندازی آنها آسان است.

سه نوع اصلی ژنراتور وجود دارد و تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی: قابل حمل، اینورتر و آماده به کار. علی‌رغم تفاوت‌هایشان، همه این ژنراتورها باید تعمیر و نگهداری ژنراتور مشابهی را انجام دهند تا از قابلیت استفاده طولانی‌مدت اطمینان حاصل شود، و اقدامات احتیاطی مشابهی برای کاهش خطرات ناشی از عملکرد آنها باید انجام شود.تفاوت انواع ژنراتور بر اساس خروجی برق

یک ژنراتور ماینینگ قابل حمل با سوخت گاز یا گازوئیل تغذیه می شود و می تواند برق موقت را تامین کند. یک ژنراتور اینورتر از یک موتور متصل به دینام برای تولید برق متناوب استفاده می کند. همچنین برخلاف سایر ژنراتورها از یکسو کننده برای تبدیل برق AC به برق DC استفاده می کند. ژنراتور آماده به کار یک سیستم الکتریکی است که با یک کلید انتقال خودکار کار می کند که به آن فرمان می دهد تا دستگاه را در هنگام قطع برق روشن کند.

تفاوت نوع کاربری و مصرف ژنراتور دیزلی

اگر تا به حال فکر کرده اید که دیزل ژنراتور برای چه استفاده می شود؟ خودتان را خوشبخت بدانید که در جایی با چنین شبکه برق قابل اعتمادی زندگی می کنید. ژنراتورها کاربردهای متفاوتی دارند که در ادامه به شرح انها خواهیم پرداخت.

موارد اضطراری

تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی: پژنراتورها مترادف با آمادگی در برابر بلایا هستند و استفاده در شرایط اضطراری یکی از رایج ترین مشاغل آنها است. سودمندی ژنراتورها در طول یک بلای طبیعی مانند طوفان یا سیل که برق را برای روزها قطع می کند، از راحت تا کاملاً نجات بخش است.

توانایی یک ژنراتور برای تامین انرژی چیزی به سادگی بخاری فضایی در طول کولاک می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی باشد.

قطعی برق معمولی

هنگامی که برق به دلایل غیر اضطراری قطع می شود، یک ژنراتور سایلنت پشتیبان آماده به کار با ظرفیت بالا می تواند شما را در برنامه روزانه خود بدون از دست دادن لحظه ای نگه دارد. اما از آنجا که اکثر شهرهای کشور در فصول گرم سال به طور متوسط سالیانه فقط چند ساعت با خاموشی سروکار دارند، بسیاری از مصرف کنندگان یک ژنراتور کوچکتر و قابل حمل را انتخاب می کنند که می تواند یخچال را روشن نگه دارد، چند فن در حال باد کردن باشد، و سایر وسایل کوچک دیگر را تا زمانی که آب میوه بازگردد روشن نگه دارد.تفاوت نوع کاربری و مصرف ژنراتور دیزلی

اجاره ژنراتور دیزلی از گروه صنعتی رحیمی

گروه صنعتی رحیمی مفتخر است با سالها تجربه و سابقه در زمینه فروش انواع دیزل ژنراتورهای باکیفیت رضایت و نظر مشتریان عزیز را جلب کند. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات صنعتی یکی از برترین تیم های صنعتی در کشور به حساب می اید.

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع خرید دیزل ژنراتور

به خواندن ادامه دهید

پست های مرتبط