بررسی مصرف برق ژنراتور ماینینگ

تا به حال مصرف برق ژنراتور ماینینگ را برسس کرده اید؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی مصرف برق ژنراتور ماینینگ بپردازیم. مزایای برخورداری از یک ژنراتور قابل حمل به این معنی است. که نیازی به این کار ندارید. خواه یک اورژانس پزشکی، قطع برق محله یا یک سفر یک هفته ای کمپینگ، یک ژنراتور برق قابل حمل یک راه مقرون به صرفه برای تضمین امنیت و راحتی است.

در حالی که یک ژنراتور آماده به کار عالی است. اما به اندازه یک ژنراتور قابل حمل انعطاف‌ پذیری را ارائه نمی ‌دهد. برخلاف ژنراتور قابل حمل، معمولا نمی ‌توان از ژنراتور آماده به کار بیشتر از تامین برق ساختمانی که به آن متصل است استفاده کرد.

ژنراتورها وسایل مفیدی هستند که برق را در هنگام قطع برق تامین می کنند. از قطع شدن فعالیت های روزانه یا اختلال در عملیات تجاری جلوگیری می کنند. ژنراتورها در پیکربندی های مختلف الکتریکی و فیزیکی برای استفاده در کاربردهای مختلف موجود هستند.گروه صنعتی رحیمی

ژنراتور الکتریکی به ابزاری می گویند که انرژی مکانیکی حاصل از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند. درک این نکته بسیار حائز اهمیت است که یک ژنراتور دراصل انرژی الکتریکی “ایجاد” نمی کند. در عوض، از انرژی مکانیکی عرضه شده به آن برای وادار کردن حرکت بارهای الکتریکی موجود در سیم پیچ هایش از طریق یک مدار الکتریکی خارجی استفاده می کند.

این جریان تمامی بار الکتریکی، جریان الکتریکی خارج شده و تولید شده توسط ژنراتور را تشکیل می دهد. این مکانیسم را می‌ توان با در نظر گرفتن مولد به ‌عنوان مشابه پمپ آب درک کرد، که باعث جریان آب می ‌شود. اما در واقع آب جاری از آن را ایجاد نمی‌ کند. در ادامه با ما همراه باشید.

دلیل استفاده از ژنراتور برق برای دستگاه ماینر

ژنراتور امروزی بر اساس اصل القای الکترومغناطیسی کار می کند. که توسط مایکل فارادی سال های 1831-1831 کشف شد. فارادی کشف کرد که جریان بارهای الکتریکی بالا را می توان با حرکت یک هادی الکتریکی، مانند سیمی که حاوی بارهای الکتریکی است، در میدان مغناطیسی القا کرد.

این حرکت اختلاف ولتاژ بین دو سر سیم یا هادی الکتریکی را ایجاد می کند. که به نوبه خود بارهای الکتریکی و در نتیجه تولید جریان الکتریکی را جاری می کند. اگر کسب و کار شما خدمات ضروری را ارائه می دهد، نمی توانید همیشه بدون برق بمانید. به خصوص در زمان بلایای طبیعی.

ژنراتورهای قابل حمل برای تامین برق به اولین پاسخ دهندگان و سایر کارکنان خط مقدم پزشکی عالی هستند. بنابراین می توانند با استفاده از تجهیزات پیشرفته، مراقبت های با کیفیتی را به بیماران ارائه دهند. در داخل بیمارستان ها و کلینیک ها، ژنراتورهای قابل حمل می توانند جان افراد را نجات دهند.دلیل استفاده از ژنراتور برق برای دستگاه ماینر

بررسی انواع ژنراتور ماینینگ مناسب دستگاه ماینر

ژنراتور اگرچه یک دستگاه جانبی است.بررسی مصرف برق ژنراتور ماینینگ اما در مواقع اضطراری عملی و ضروری شناخته می شود. یکی از این محصولات، ژنراتور ماینینگ است که مانند دیزل ژنراتور اما در مقیاس کوچکتر عمل می کند.

بر این اساس کارخانه هایی که در تولید ژنراتور و دیزل ژنراتور پیشرو هستند برای تسهیل کار مشتری برای تولید این دستگاه اقدام می کنند. بر همین اساس، انواع ژنراتور را در مدل های مختلف تولید کردند. یک ژنراتور از یک ژنراتور و یک موتور تشکیل شده است که مولد نیروی مکانیکی موتور را با استفاده از گشتاور به توان خروجی الکتریکی تبدیل می کند، اندازه یک ژنراتور بر اساس مقدار جریان الکتریکی خروجی که KW یا KVA است.

برای آگاهی کامل درمورد خرید ژنراتور به راهنمای جامع خرید دیزل ژنراتور مراجعه کنید.

مصرف ژنراتور ماینینگ گاز سوز

سایت های معدن و عملیات استخراج اغلب در مکان های دور انجام می شود و معمولا دسترسی به شبکه اصلی برق امکان پذیر نیست. این مشکلاتی را برای کارایی عملیات معدن ایجاد می کند. که شامل ناتوانی در برق رسانی به تجهیزات کلیدی مانند بیل های برقی، مته ها، بیل مکانیکی و سیستم های روشنایی می شود.

انجام عملیات معدن بدون منبع تغذیه برای تامین برق تجهیزات کلیدی می تواند. منجر به افزایش زمان برای تکمیل وظایف، کار فشرده و نیاز به افزایش نیروی انسانی شود. یک راه حل رایج، استفاده از ژنراتور کاینینگ گاز سوز است.

مصرف برق ژنراتور ماینیگ بنزینی

یکی از پرکاربردترین ژنراتورهای موجود در بازار ایران استفاده از دیزل ژنراتور یا همان دیزل ژنراتور بنزینی است. در این نوع ژنراتورها ابتدا هوای تازه وارد سیلندر می شود. سپس در مرحله بعد این هوا در داخل سیلندر فشرده می شود و دمای آن به شدت بالا می رود.  در مرحله بعد سوخت با فشار زیاد به داخل سیلندر پاشیده می شود. پمپ انژکتوری که پودر شده است.

بررسی مصرف برق ژنراتور ماینیگ بنزینی

بررسی مصرف برق دیزل ژنراتور

ژنراتور سایلنت توسط ساکنان برای اهداف مختلف استفاده می شود. برخی با ژنراتور به کمپینگ می روند. برخی دیگر از آنها برای تامین برق خانه خود در هنگام قطع برق استفاده می کنند. صرف نظر از هدف، درک مصرف سوخت یک ژنراتور بسیار مهم است. بررسی مصرف برق ژنراتور ماینینگ

تعیین مصرف سوخت تقریبی به کاربر این امکان را می دهد. تا برنامه ریزی کند که چقدر سوخت نیاز دارد و هزینه های عملیاتی چقدر خواهد بود. تعیین دقیق مصرف سوخت یک ژنراتور واقعی نیست، اما بسته به نوع سوختی که استفاده می کند، می توان تقریبی را انجام داد.

بیشتر بخوانید: تفاوت ژنراتور دیزلی صنعتی و خانگی

به خواندن ادامه دهید

پست های مرتبط