رونمایی دیزل  STAGE v ولوو پنتا جدید ترین محصول volvo

ولوو پنتا از موتور دیزلی ۸ لیتری جدید خود با سیستم aftertreatmentبه عنوان مدل بعدی برای STAGE v  اروپا رونمایی میکند .این بخشی از طیف کاملی از STAGE v شامل موتور های D5-D8-D11-D13-D16 است که قدرتی بین ۱۰۵ الی ۵۶۵ KW( 1433-770 اسب بخار را ارائه میدهد.

موتور ۸ لیتری دیزلی غیر جاده ای صنعتی ولوو پنتا دارای قدرت خروجی تا ۲۳۵KW میباشد .نوع STAGE v این موتور TAD880 883VE جمع و جور است و بخوبی با سیستم اگزوز aftertreatment هماهنگ است که انتشار مقررات جدید  STAGE v  اروپا را سبب میشود .

این موتور برای نیاز های اینده مشتریان  توسعه داده شده و سطح جهانی بهره وری سوخت را با حداکثر اپ تایم که بوسیله استراتژی های بازسازی شده بهینه شده است . ارائه میدهد.

JOHAN CARLSSONمدیر ارشد فناوری ولوو پنتا میگوید :” مفهوم STAGE v ما برای مشتریان به گونه ای طراحی شده است که مزایای ترکیبی یک موتور ۸ لیتری که مصرف سوخت و سیستم اگزوزaftertreatment که انتشار گازهای الاینده را به حداقل میرساند را دارا میباشد”.

این راه حل اسان برای نصب اسان و اجرا و اسان در نگهداری است. این مورد برای نیاز های اینده مشتریان ما بهینه شده است.

مقرراتSTAGE v برای اروپا در سال ۲۰۱۹ پیاده سازی خواهد شد که نیاز به محدودیت های جدید انتشار برای موتور های دیزلی و بنزینی دارد.

دامنه ی این قانون قرار است به صورت گسترده برای موتور های زیر ۱۹KW و بالای ۵۶۰KW برای اولین بار تنظیم شود . در حالی که مقررات جاری STAGE v حجم کلی تولید ذرات گازهای گلخانه ای را محدود میکند .STAGE v نیز تعداد ذرات ساطع را محدود میکند.

سیستم کامل با انعطاف پذیری برای مشتریان

موتور جدید  STAGE v D8  قدرتمند و قابل اطمینان است و با یک توربو هندسی ثابت که منجر به کاهش پیچیدگی میشود تجهیز شده است . قدرت خروجی بین ۱۶۰-۲۳۵ KW میباشد . حداکثر قدرت و گشتاور در دور کم در دسترس است . و موتوری قوی است که سر صدای کمی ایجاد میکند.